Стан ринку праці Лисянського  району  за 5 місяців 2020 року

Дата: 19.06.2020 15:23

Протягом 5 місяців 2020 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1118 осіб, які мали  статус безробітного, це на рівні минулорічного показника.

Карантинні обмеження суттєво вплинули на ситуацію на ринку праці. Зокрема, скорочення надходження вакансій  значно знизило обсяги працевлаштувань до роботодавців.  За сприяння Лисянської районної філії протягом цього періоду знайшли роботу 298  безробітних, що на 54 особи менше,  ніж за відповідний період минулого року.

Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 119 безробітних громадян, на громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено  49 осіб.

Станом на 01.06.2020 року  мають статус безробітного 654 особи,  що на 130 осіб  більше минулорічного періоду.  Допомогу по безробіттю отримують 580 безробітних. Із загальної чисельності безробітних, які перебувають на обліку в філії277 жінок, 150 – молодь віком до 35 років, 449 – сільські жителі.

За звітний період  до Лисянської районної філії надійшло 383 вакансії (у 2019429) з яких 357 укомплектовано за  направленням служби зайнятості. Станом на 1 червня 2020 року в районній філії  зареєстровано інформацію про потребу в 18 працівниках на вільні робочі місця.