Селищний голова привітав щасливу маму, яка народила в День Конституції та активну багатодітну маму нашої громади

Дата: 30.06.2020 17:05

Голова Лисянської селищної ради Юрій Корнієнко привітав Говді Вікторію, щасливу маму із важливою та приємною для кожної родини подією – із народженням дитини. Маленька громадянка України народилася в пологовому відділенні Лисянської лікарні 28 червня, в день свята Дня Конституції.

Також відзначив активну і креативну маму чотирьох дітей Світлану Гребеннікову. Ця енергійна жінка, за велінням власного серця організовує всілякі заходи для дітей, завжди стає на захист довкілля, приймає активну участь у всіх заходах громади. Вона знає, що таке материнська самовідданість, цінність сім’ї, виховання, навчання доброті, порядності та чесності. Світлана постійно занурена в життя кожної дитини, уміє правильно розподіляти обов’язки, встигає будувати кар’єру і самореалізуватися. Але найголовніше для неї – виховати хороших, відповідальних і чесних людей.

За підтримки депутатат обласної ради Володимира Павличука доповненням до поздоровлень породіллі та мами-активістки стали подарунки.