До уваги жителів Лисянської громади! Протокол №18 від 05.07.2020 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лисянської селищної ради

Дата: 05.07.2020 14:41

До уваги жителів Лисянської громади! У смт Лисянка діагностований один новий випадок захворювання на COVID-19. Тому закликаємо громадян дотримуватись санітарних вимог, протиепідемічних заходів та рекомендацій, уникати масових заходів, а також наголошуємо  про необхідність своєчасного звернення мешканців за медичною допомогою у разі появи перших ознак захворювання.

5 липня відбулось засідання спеціальної селищної комісії з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, на якому розглянуто питання: «Про заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, на території Лисянської ОТГ» (протокол додається).

У підсумку комісія вирішила:

• Заборонити роботу ФОП (в якого виявлено захворювання на коронавірус) торгового центру «П’ятачок», та ще п’яти торгових точок, які знаходяться поруч, з 12.00 год. 05.07.2020 до 12.00 год 19.07.2020 р.
  • Керівнику КП «Благоустрій» Куценку В. В. забезпечити проведення дезінфекції торгового центру «П’ятачок» та під’їздів за адресою: вул. Київська 3, смт. Лисянка, з 12.00 год. 05.07.2020.
  • Зобов’язати власників, орендарів та інших працівників торгового центру «П’ятачок» пройти тестування на COVID-19 в термін два робочі дні (6-8 липня 2020)

Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції.

Кожен з нас повинен усвідомити, що від його поведінки залежить здоров’я, а можливо і життя інших людей!