Ситуація на  ринку праці Лисянщини за перше півріччя 2020 року

Дата: 14.07.2020 08:37

Протягом  6 місяців 2020 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1174 особи, які мали  статус безробітного. Це на 9 осіб більше, ніж в першому півріччі 2019 року.

Карантинні обмеження та спад економіки суттєво влинули на реалізацію активних програм зайнятості. Зокрема, за сприяння Лисянської районної філії протягом  січня-червня  знайшли роботу 354  безробітних, що на 25 осіб менше ніж за відповідний період минулого року.

Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 119 безробітних громадян, це на 30 осіб менше ніж у 2019 році.

На громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено 50 осіб, що на 79 осіб менше ніж у минулому році.

Станом на 01.07.2020 року  мають статус безробітного 589 осіб.  Це на 105  більше минулорічного періоду.  Допомогу по безробіттю отримують 525 безробітних. Із загальної чисельності безробітних, які перебувають на обліку в філії,222 жінки, 123 – молодь віком до 35 років, 393 – сільські жителі.

За звітний період  до Лисянської районної філії надійшло 425 вакансій (у 2019 464), з яких 410 укомплектовано за  направленням служби зайнятості. Станом на 1 липня 2020 року в районній філії  зареєстровано інформацію про потребу в   7 працівниках на вільні робочі місця.