Робоча зустріч з фахівцями Лисянського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги населенню

Дата: 16.07.2020 08:40

В ході трудової діяльності чи на побутовому рівні в кожної людини час від часу виникає необхідність в отриманні юридичних послуг, які стосуються різних життєвих ситуацій : майнових, трудового законодавства, тощо. Не секрет, що такі послуги коштують недешево і не кожна людина здатна сплатити такі кошти. Але є й розумна альтернатива: звернутися до центру надання безоплатної правової допомоги і отримати всю необхідну інформацію оперативно і безкоштовно.

Налагодження тісної співпраці між різними суб’єктами соціального партнерства є важливим елементом в роботі державної служби  зайнятості. Одним з таких партнерів- надавачів юридичних послуг  є Лисянське бюро Смілянського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Нещодавно в приміщенні Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулась робоча зустріч директора Володимира Висотенка з начальником Лисянського бюро Смілянського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксаною Яровою та фахівцем бюро Василем Ямковим.

В ході активного діалогу вирішувалось питання щодо сприяння громадянам, які втратили роботу та звернулись за допомогою в працевлаштуванні, в отриманні якісних юридичних послуг на безоплатній основі в разі потреби. Крім того, досягли домовленості про проведення спільних семінарів з юридичних питань після завершення карантинних обмежень в зв’язку з пандемією COVID-19.  Зокрема,  Володимир Висотенко зазначив: «Ця співпраця  вкрай важлива, адже спрямована на  забезпечення гарантій державного захисту конституційних прав і свобод громадян, що втратили роботу,  на безоплатну правову допомогу».

В результаті зустрічі  партнери домовились про подальшу співпрацю та організацію роботи з цього питання. Також фахівці центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надали значну кількість інформаційної продукції – буклетів та флаєрів з актуальною інформацією для розповсюдження серед відвідувачів Лисянської районної філії.