Підприємці Лисянщини отримали фінансову підтримку

Дата: 30.07.2020 08:47

https://storage.dtkt.ua/files/NikoNews/GotivkaMonetky16.jpgЛисянська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості наразі продовжує роботу щодо  реалізації програми Уряду України про фінансову підтримку малого та середнього бізнесу на період карантинних обмежень  в зв’язку з пандемією COVID-19.

Як зазначив директор філії Володимир Висотенко: «Протягом травня-липня до Лисянської районної філії  від місцевих підприємців надійшло 75 пакетів документів для надання допомоги по частковому безробіттю. В результаті Черкаським обласним центром зайнятості прийнято 73 позитивні рішення, допомогу по частковому безробіттю вже отримали 61 фізичних осіб–підприємців, які не мають найманої праці, та 12 роботодавців отримали фінансову підтримку й зберегли робочі місця для 61 найманого працівника. Отже, наразі вже 122 особи з Лисянщини  отримали  допомогу по частковому безробіттю. В сумі це складає понад півмільйона гривень. А це суттєва підтримка для місцевого малого бізнесу».