Відбулася зустріч з представниками громадських організацій потерпілих на виробництві

Дата: 13.08.2020 10:30

07 серпня перший заступник Міністра соціальної політики, голова правління Фонду Євген Котик за участю в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Тетяни Михайленко та керівників структурних підрозділів виконавчої дирекції провів зустріч з представниками громадських організацій потерпілих на виробництві.

На зустрічі обговорили проблемні питання щодо соціального захисту потерпілих на виробництві, здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг.

Виконавчою дирекцією Фонду спільно з Мінсоцполітики на сьогодні вживаються необхідні заходи щодо врегулювання на законодавчому рівні і усунення обмежень на здійснення Фондом видатків на медичні та соціальні послуги для потерпілих, одноразових виплат у разі нещасного випадку чи профзахворювання.

Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України