З Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

Дата: 23.08.2020 12:18

Шановні жителі Лисянщини!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України та величним святом – Днем незалежності України!

Це свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни.  Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука успіху – суспільна злагода, єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.

Від імені Лисянської селищної ради вітаю вас із цими великими загальнонаціональними святами.

Від щирого серця бажаю всім нам національної єдності, миру та злагоди, міцного здоров’я, добробуту, сил і наснаги в усіх справах та починаннях заради процвітання незалежної України!

селищний голова Юрій Корнієнко