ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 25.08.2020 12:00

З метою раціонального використання земель та упорядкування території, Лисянська селищна рада просить громадян, які використовують земельні ділянки комунальної власності (в районі «Калайдина гора») без правовстановлюючих документів звернутися до 30.09.2020 у робочий час до відділу з питань земельних відносин Лисянської селищної ради (смт Лисянка, площа Миру,30) для оформлення належного права користування на зазначені земельні ділянки.

Якщо в зазначений термін не буде відповідних звернень громадян, селищна рада відповідно до повноважень статті 122 Земельного Кодексу України  буде передавати земельні ділянки у власність чи користування.