Ринок праці Лисянщини за 7 місяців 2020 року

Дата: 20.08.2020 19:05

Протягом січня-липня 2020 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1216 осіб, які мали  статус безробітного, це на 5 осіб більше, ніж в 2019 році.

За сприяння Лисянської районної філії знайшли роботу 380  безробітних, що на 24 особи менше, ніж за відповідний період минулого року.

Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 119 безробітних громадян, на громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено 52 особи.

Станом на 01.08.2020 року  мають статус безробітного 564 особи,  що на 105 осіб  більше минулорічного періоду.  Допомогу по безробіттю отримує 501 безробітний. Із загальної чисельності безробітних, які перебувають на обліку в філії254 жінки, 142 – молодь віком до 35 років.

За звітний період  до Лисянської районної філії надійшло 453 вакансії (у 2019 506) з яких 442 укомплектовано за  направленням служби зайнятості.