За час  карантину на Лисянщині працевлаштовано 318 безробітних

Дата: 14.08.2020 10:11

Ситуація на ринку праці зазнала суттєвих змін за час карантинних обмежень. Зокрема зросла кількість офіційно зареєстрованих безробітних, зменшились пропозиції вакансій від роботодавців. Це певним чином скоригувало очікувані результати роботи служби зайнятості в поточному році. Проте питання працевлаштування безробітних громадян було і залишається пріоритетним навіть в умовах пандемії.

Зокрема,  протягом березня - серпня 2020 року до Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості звернулося 367 осіб за допомогою в працевлаштуванні.  За цей час за сприяння районної служби зайнятості працевлаштовно 318 осіб.

В умовах дистанційного обслуговування клієнтів значна увага приділялась їх орієнтуванню на отримання послуг за допомогою  он-лайн платформ та електронних сервісів державної служби зайнятості  та  наданню профінформаційних послуг на вебінарах, які проводились фахівцями Лисянської районної філії. Всього такими послугами охоплено 223 особи з числа безробітних.

За час карантину особлива увага була приділена підтримці місцевих роботодавців- представників малого бізнесу, які тимчасово не проводили свою діяльність протягом березня-травня та мали право на отримання допомоги по частковому безробіттю. Зокрема, таку підтримку  отримали 62 фізичних осіб–підприємців, які не мають найманої праці, та 12 роботодавців завдяки фінансовій допомозі зберегли робочі місця для 61 найманого працівника. Всього 123 особи скористались цим видом допомоги.

Починаючи з 11 серпня поточного року Лисянською районною філією Черкаського ОЦЗ відновлено особистий прийом клієнтів з дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України. Також продовжують застосовуватись і дистанційні засоби комунікацій.

Лисянська  районна філія ОЦЗ