У Лисянці привітали ювілярку-довгожительку

Дата: 27.08.2020 16:36

26 серпня свій 90-річний день народження відзначала довгожителька селища Лисянка Козак Наталія Яківна.

90 років – це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю.

За свій вік іменинниця пережила чимало, все життя присвятила сім'ї та роботі.

В гостях у іменинниці побували голова Лисянської селищної ради Юрій Володимирович Корнієнко, учасник організації ветеранів Галина Олександрівна Славінська.

Привітали ювілярку квітами і подарунками, побажали їй міцного здоров’я, миру та довгих років життя.

Такий ювілей – дуже важлива і значима подія,  адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік.

Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди  діти, онуки, правнуки радували своєю турботою та увагою! Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття!