29 серпня у Лисянській громаді – День вшанування пам’яті загиблих захисників України. О 10-00 хвилина мовчання

Дата: 28.08.2020 14:48

Шановні мешканці Лисянської громади!
29 серпня 2020 року – визначений Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Батьківщина в особі справжніх українців схиляє голову в знак шани захисникам, які загинули за Україну.

29 серпня на Лисянщині, відбудуться заходи з вшанування пам’яті загиблих Героїв покладання квітів до місць поховань захисників України.

Також цього дня, 29 серпня о 10 годині 00 хвилин на знак вшанування пам’яті українських захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, буде  проведена загальнонаціональна хвилина мовчання.

Цього дня передбачено приспущення Державного Прапора України, обмеження розважально-концертних заходів та трансляцій на телебаченні і радіо, проведення національно-патріотичних заходів.

Виконавчий комітет Лисянської селищної ради