Розпочато Всеукраїнський олімпійський тиждень

Дата: 08.09.2020 14:13

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало проводити напередодні Дня фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень.

Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже, спорт – це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя, це саме життя, рух вперед! Спорт та олімпійський рух це саме ті унікальні явища, які несуть добро, радість та об’єднують людей.

Нещодавно представники відділу Національного олімпійського комітету зробили цінний подарунок для Лисянської дитячої бібліотеки – книги на олімпійську тематику, які містять велику кількість інформації про яскраві події багатовікової історії спортивних ігор, починаючи від зародження і до сучасності. Цікавими є малюнки та фотографії, що є своєрідним відображенням історії олімпійського руху.

Відтепер діти зможуть прочитати та дізнатися про  олімпійські види спорту, про історії Олімпійських ігор, про міфи та легенди, про видатних спортсменів – чемпіонів Олімпійських ігор та багато іншого і цікавого.

Гарного Вам читання та великих спортивних і навчальних успіхів!