ДЕНЬ ПРАПОРА ТА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 10.09.2020 16:10

24 серпня святково прибране рідне селище, центральна площа наповнена голосними піснями. Відчувалося, що ми всі засумували за масовими заходами. Так, карантин вніс свої корективи, але перебування в “зеленій зоні” дало змогу відсвяткувати два найвеличніших державних свят – День Державного Прапора та День Незалежності України.

Програма буларізноманітна і цікава, як для дорослих так і для дітей. На дитячому майданчику “Світ казки” вирував шквал емоцій, де  працювала аніматор Оксана Острочуб, дітлахи з цікавістю переглядали мультики “Пригоди козаків”, а з  яким неперевершеним бажанням і захопленням діти чекали черги на “Аквагрим”, який виконувала керівник гуртка з Будинку дитячої творчості Наталія Бесараб  та на майстер-клас  до майстра гончарної справи Констянтина Пустільніка.

Було на що подивитися і порадувати око, відвідавши виставку декоративно-прикладного мистецтва. Які чудові ляльки-мотанки продемонстрували нам вихованці цетру реабілітації дітей-інвалідів, а які шедевральні роботи представили педагогічні колективи Лисянської школи №2, КОЗ “Лисянський НВК” та Почапинського НВК. Черговий раз переконались, що наші педагоги талановиті  та творчі в різних сферах.

Настільки приємно було спостерігати за фото-виставкою “майстра” своєї справи Остапюка Володимира Паладійовича. Його бажання показати нам з вами  всю чарівність і красу нашого краю.

Поряд з тим, як гармонійно виглядали картини Алли Стадник, вчителя Почапинського НВК, яка не так давно спробувала себе з пензлями в руках і результат зачарував не одного учасника свята.

Гостей свята приємно вразили столи частувань, розмаїття страв та ароматів національної української кухні: смачні варенички, випічка та солодощі, картопля в горщиках, налиснички. Все вражало своїм естетичним виглядом та смаком. Господарями частування були селищний голова Юрій Корнієнко, старости Віталій Вергуляцький (с.Писарівка) та Григорій Пашковський (с.Почапинці).

Затримка подиху, переповнення емоцій – ось так діти чекали поки зупиниться барабан при розігруванні безпрограшної лотереї та якнайшвидше дізнатися який очікує на них приз.

Відтепер наше селище має власну іменну стелу (фотозону) “Я люблю Лисянку!”, яка розташована на центральній площі, привертаючи увагу гостей та жителів, які обов’язково захочуть зробити пам’ятне фото на фоні іменної стели. А можливим це стало, дякуючи небайдужим жителям та підприємцю нашого селища.

Свято, також вдалося завдячюючи, всім підприємцям та майстрам -умільцям, які долучилися до організації свята, влаштувавши ярмарок народних ремесел, виставки-продажі солодощів, випічки, різних смаколиків та святкову торгівлю з частуванням.