Про грошову заставу

Дата: 11.09.2020 14:43

Лисянська селищна територіальна виборча комісія Звенигородського району Черкаської області, відповідно до частини третьої статті 225 Виборчого кодексу України, інформує:

Спеціальний рахунок Лисянської селищної територіальної виборчої комісії Звенигородського району Черкаської області для внесення грошової застави на виборах депутатів Лисянської селищної ради Звенигородського району Черкаської області та на виборах Лисянського селищного голови:

Отримувач: Лисянська селищна територіальна виборча комісія Звенигородського району Черкаської області

Код отримувача (ЄДРПОУ): 43770985

Рахунок отримувача: UА178201720355259001020156341

Банк отримувача: Держказначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Лисянському районі

Код банку отримувача (МФО): 820172.

Розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати Лисянської селищної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року визначено у сумі 2 631 (дві тисячі шістсот тридцять одна) грн.

Розмір грошової застави для кандидата на посаду Лисянського селищного голови на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року визначено у сумі 5 000 (п’ять тисяч) грн.