Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових та цілеспрямованих людей!

Дата: 12.09.2020 13:58

Шановні жителі Лисянщини!

Вітаємо вас з  Днем фізичної культури  і  спорту, святом здорових та цілеспрямованих людей!  Бажаємо  всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!

Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство. За здоровою нацією – майбутнє України. Переконані, що саме фізкультура і спорт є для людини джерелом здоров'я, чудового настрою й оптимізму. Отож, немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя сприяє здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій рідного краю. У нас зростає популярність масової фізичної культури, примножуються багаті спортивні традиції, а спортсмени гідно представляють наш край на найпрестижніших спортивних аренах.

Спортивна гордість і слава Лисянщини:

Олександра Вакуленко. Після закінчення Лисянської ЗОШ №2, вступила на навчання до Київського національного університету фізичного виховання та спорту. Навчається на професійного тренера.    Нагадаємо, що Олександра є трикратною чемпіонкою України, срібною призеркою з боротьби джиу-джитсу та п’ятиразовою чемпіонкою світу з панкратіону і джиу-джитсу.

Анастасія Ковальчук - майстер спорту України, член національної збірної України з боксу, чемпіонка Черкаської області, призерка чемпіонатів України, учасниця чемпіонату Європи, студентка УДПУ.

«Вважаю, що бокс — це творчість, художній вид спорту, де потрібно дуже багато думати головою, хитрувати, застосовувати тактику і стратегію, а не «бити морди», як дехто думає.  Треба в уяві «малювати картину» бою і постійно думати наперед» - каже Анастасія.

Сійовуш Мухаммадієв – 2000 р. н., кандидат в майстри спорту з боксу: чемпіон та призер Черкаської області з боксу серед чоловіків ім. І. Богуна; призер Міжнародного турніру з боксу Ігоря Гайдамаки м. Івано Франківськ, переможець обласних турнірів з боксу. Член збірної Черкаської області на Кубок України2020 р.

Віталій Труш – 1993 р. н., кандидат в майстри спорту з боксу: чемпіон та призер Черкаської області з боксу серед чоловіків ім. І. Богуна; призер Міжнародного турніру з боксу Ігоря Гайдамаки м. Івано-Франківськ

Це на фото все так просто і красиво, а в дійсності- це величезна, систематична щоденна праця.

Тож дякуємо Вам за популяризацію здорового способу життя, фізичної культури та спорту.  Вдалих Усім стартів! Бажаємо вам нових перемог у спорті і надалі гідно прославляти нашу Лисянщину!

Відділ культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради