Оголошення про відсутність електроенергії 30.09.2020

Дата: 29.09.2020 11:37

ЛИСЯНСЬКИЙ РЕМ

ОГОЛОШЕННЯ 1:  30 вересня у зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде відсутня електроенергія в смт Лисянка:

• по пров. Бужанський з 08:00 год. до 13:00 год.  (на повітряній лінії електропередачі від трансформаторної підстанції №342)

• по вул. Шевченка та вул. Максима Кривоноса (Пархоменка) з 13:00 год. до 16:00 год. (на повітряній лінії електропередачі Л1- житловий сектор від трансформаторної підстанції №72)

ОГОЛОШЕННЯ 2:  30 вересня у зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде відсутня електроенергія в смт Лисянка на повітряній лінії електропередачі Л1- Славутич від трансформаторної підстанції №194 (магазини по вул. Кірова – Наша Ряба, Домовичок, магазин одягу, по пл. Миру – Славутич, Чоловічий одяг, аптека «Подоржник», торгові ятки) протягом однієї години орієнтовно з 10:00 год. до 16:45 год.