30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2020 08:59

Книга – це джерело освіти, знання і збагачення,  збагачення культурного і духовного. І бере початок це джерело в бібліотеці. Тому зовсім не випадково у рік тисячоліття літописання і книгодрукування Президент України своїм указом проголосив 30 вересня Всеукраїнським днем бібліотек.

Сучасна бібліотека не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний світ. Для більшості людей  це частина їхнього життя. Тому 30 вересня це свято  всіх причетних до закладів культури і освіти, для всіх, хто любить книгу і хто присвятив своє життя подвижницькій праці на ниві просвіти.

Ви хранителі літературного скарбу і мудрості поколінь, людського досвіду і знань. Ви є вмілими поводирями у світі книги і допомагаєте своїм читачам  поринути в океан невідомого та цікавого, не загубитись в ньому і знайти саме ту перлину, яка дасть необхідні знання та відкриє світ надзвичайних історій. І хоча ми живемо в епоху розвитку електроніки – жодна електронна книга не передасть живих вражень від тримання книги у руках, тому книги ніколи не втратять своєї значущості.

Щиро дякуємо тим, хто присвятив бібліотечній справі усе своє життя, хто багато років тому переступив поріг бібліотеки і залишив назавжди в ній своє серце, всім вам земних благ, радості і натхнення, вдячності від любителів книги, професійного злету, цікавих зустрічей і відкриттів.  Хай це свято дарує вам чудовий настрій, а робота приносить тільки задоволення!

Ю. Корнієнко, голова Лисянської селищної ради