27 вересня – День вихователя і дошкільного працівника

Дата: 27.09.2020 11:45

27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято вихователі та працівники закладів дошкільної освіти – люди, які присвятили своє життя роботі з дітьми.

У період дошкілля закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, це один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління.

Бути вихователем – високе покликання і глибока повага, це професія творчих та креативних людей.

Саме вам, шановні працівники дошкільної освіти, належить відповідальна місія – виховати справжніх здорових патріотів нашої України.

Дорогі працівники дошкільного виховання: вихователі, помічники, няні, методисти, музичні керівники, інструктори з фізкультури, кухарі, завідувачі, щиро вітаємо вас із професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашої громади. Бажаємо вам невичерпної енергії, краси і чарівності. Хай життя ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням,  в оселі вашій панують світло і злагода,  в серці – добро і мудрість, а в житті – достаток і удача.

Нових професійних досягнень і глибокої поваги! Хай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю!

Ю.Корнієнко, голова Лисянської селищної ради