Дата: 01.10.2020 17:00

1 жовтня відзначаємо день пошани людей старшого покоління – Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана.

Шановні ветерани та люди поважного віку, вам притаманні наполеглива праця, мужність, героїзм, відвага, доброта, життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція. Ви – взірець для підростаючого покоління.

Щиро і сердечно вітаємо вас зі святом вашої осені. Хай вона буде сонячною і теплою, тихою і спокійною. Бажаємо вам добра, усмішок, людського тепла. Хай кожен день вам приносить радість і благополуччя, хай ваш вік буде вашим багатством. Довгих років життя вам, миру, здоров’я і спокою в душі!

З повагою і низьким уклоном
Ю. Корнієнко, голова Лисянської селищної ради