4 жовтня - День працівників освіти

Дата: 02.10.2020 09:46

Все життя навчати і навчатися – вибір найсильніших духом і волею…

Шановні працівники освіти! Від імені Лисянської селищної ради прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ви збагачуєте дитячі душі добром, виховуєте почуття гідності, поваги, любові,формуєте патріотичні і духовні ідеали, здатні змінити майбутнє своїх учнів,даєте нам неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті. Ви є порадником, другом, вихователем, взірцем.

Висловлюємо всім освітянам Лисянщини сердечну вдячність за невтомну працю, високий професіоналізм,невтомний творчий пошук, вірність професії та покликання! Ви обрали цю професію серцем і залишаєтеся вірними їй все життя.

Бажаємовам миру, спокою,злагоди, міцного здоров'я, щастя,оптимізму,невичерпних творчих сил, натхнення й радості! Хай щедрою буде до вас доля, а душу зігріває дитяча любов та людська шана!

З Днем працівників освіти!

Ю.Корнієнко, голова Лисянської селищної ради