Туристам у поміч: для подорожей Черкащиною розробили мобільний додаток

Дата: 02.10.2020 09:15

Де смачно поїсти, відпочити та що цікавого подивитися – ці та інші цікавинки Черкащини тепер у мобільному додатку. Його на свій смартфон можна вільно завантажити  в магазинах PlayMarket. Він легко знаходиться за фразою “Подорожуй Черкащиною”/”Visit Cherkasy Region”. Інформація в додатку доступна українською та англійською мовами.

Перш за все, мобільний додаток корисний туристам, які подорожують Черкащиною самостійно, а зараз це є надзвичайно актуальним. Містить 10 категорій:

активний відпочинок
варто побачити
парк/сквер
собор/храм
санаторій/СПА
музей
сільська садиба
заміський комплекс
де зупинитись
де поїсти

Кожен об’єкт має фото, опис, адресу (зокрема і на Google maps), та контакти. А головна фішка додатку – робота offline, тобто без підключення до Internet.

Додаток “Подорожуй Черкащиною” з’явився завдяки співпраці Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА та ІТ-компанії Everlabs. Важливо зазначити, що ІТ-компанії Everlabs розробила додаток безкоштовно.