Сьогодні, 14-го жовтня, Україна відзначає три славетних свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Дата: 14.10.2020 07:00

Шановна  громадо!

Прийміть мої вітання з нагоди цієї потрійної визначної події!

14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.

Сьогодні свято мужніх оборонців та визволителів  нашої рідної землі, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Українське козацтво завжди було і залишається символом мужності, незламності національного характеру, непохитності віри і духу.

Цього дня ми вшановуємо оборонців рідної землі, всіх, хто причетний до священного обов’язку, почесної і водночас важливої місії служіння своїй Вітчизні, хто захищав та захищає її кордони від загарбників, всіх, хто відстоює незалежність і цілісність України на Сході.

Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Бажаю всім мужнім захисникам України козацького здоров’я, незгасимої енергії, незламної віри у перемогу, завзяття та сили, бадьорості духу, впевненості у собі, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях!

Миру та злагоди нашій країні, благополуччя та добробуту кожній українській родині!

Нехай нас усіх єднає незгасиме світло віри, любові та надії, допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці!

Низький уклін і щирі побажання здоров'я, добробуту і довголіття ветеранам війн, учасникам сьогоднішніх військових дій! Вічна слава подвигу полеглих героїв Небесної сотні та АТО!

Слава Україні! Героям слава!

селищний голова Юрій Корнієнко