Результати проведеної позовної роботи податкової служби Черкащини: за дев’ять місяців 2020 року до бюджету надійшло 149,1млн гривень

Дата: 23.10.2020 09:34

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що протягом січня-вересня поточного року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1529 справ, стороною в яких виступають органи ДПС Черкаської області на суму 2,3 млрд гривень.

Загальну кількість справ, що перебували на розгляді, складають справи: за позовами платників податків до органів ДПС області – 1200 справ на суму 1,6 млрд грн; за позовами органів ДПС області – 329 справ на загальну суму 724,9 млн гривень.

За дев’ять 2020 рокурозглянуто 478 справ на суму524,9 млн грн. та вирішено: на користь органів ДПС – 266 справ на суму 181,1 млн грн, на користь платників – 212 справ на суму 288,4 млн гривень.

За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 149,1 млн гривень.