Вітання з професійним святом — Днем вчителя!

Дата: 02.10.2020 15:29

Відділ культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради вітає всіх причетних до цього свята

Прийміть найтепліші вітання з вашим професійним святом — Днем вчителя!

За чудовою традицією на початку жовтня ми зі словами вдячності й любові звертаємося до людей, які вибрали благородну професію педагога. У кожного з нас в житті є свій Вчитель — той, хто мудрістю, душевною щедрістю, глибокими знаннями допоміг пізнати свій внутрішній світ, зробив його багатшим, навчив будувати майбутнє.

Саме від Вчителя, його професійних і людських якостей багато в чому залежить доля учнів, завтрашній день країни.

Ви — головне багатство нашої освітньої системи. Завдяки вашому професіоналізму, терпінню, любові до своєї справи та дітям розкриваються і реалізуються здібності учнів. Ви допомагаєте хлопцям і дівчатам визначити своє майбутнє покликання, обрати життєвий шлях. Зберігаючи всі позитивне, що вже накопичено в вітчизняній системі освіти, активно впроваджуєте педагогічні інновації, які сприяють широкому поширенню досвіду та знань.

В цей святковий день прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.