УВАГА ОНЛАЙН - ФОТОКОНКУРС «Життя крізь об’єктив «Осінній блюз!»

Дата: 04.10.2020 15:31

УВАГА ОНЛАЙН - ФОТОКОНКУРС «Життя крізь об’єктив «Осінній блюз!»

Фотоконкурс проводиться серед усіх бажаючих, відповідно до умов конкурсу.

До участі у фотоконкурсі приймаються фото осені (від 10 до 20 фото) бажано у вигляді фото колажу, або слайд – шоу.

Конкурс проводиться з 04.11.2020р. по 25.11.2020р.

Учасники фотоконкурсу зобов’язані:

- бути учасником сторінки у фейсбук (https://www.facebook.com/groups/356383622178689)

- зробити репост допису про фотоконкурс;

- дотримуватись умов фотоконкурсу;

- поважати роботи інших учасників;

- давати назву роботам згідно обраної категорії, без вживання ненормативної лексики;

Роботи треба надсилати на електронну адресу 43561867@mail.gov.ua з приміткою «Осінній блюз -2020» до 25 листопада 2020 року. Також потрібно вказати прізвище, ім’я, місце проживання та назви ваших фоторобіт.

За фотороботи голосувати можна не за одну роботу, але голосуючий має бути підписаний на сторінку.

Переможцем вважається учасник, фотографія якого набрала найбільшу кількість голосів та буде нагороджений цінним подарунком.

У разі виникнення проблем та питань технічного характеру, пов’язаних із використанням функцій Інтернет, просимо звертатись в Messengerорганізатора, що відповідає за Фотоконкурс: (https://www.facebook.com/groups/356383622178689)

Оргкомітет залишає за собою право оприлюднювати імена та фотографії конкурсантів, а також використовувати їх в друкованих та відеоматеріалах, у тому числі з рекламною метою.

Під час проведення змагань обробка та захист персональних даних учасників здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Оголошення результатів 01.12.2020 р.

Роботи переможців будуть направлені на обласний фотоконкурс.