Урочистості з нагоди професійного свята - Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.10.2020 15:35

Сьогодні, 9 листопада 2020 року, відбулися урочистості з нагоди професійного свята - Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Працівники клубних закладів, артисти та митці своєю плідною працею завжди звеличують нашу Україну, наповнюють душі людей надією і світлим почуттям. Їх місія — одна з найпрекрасніших. Вони дарують нам незабутні хвилини радості спілкування зі святом мистецтва. Без їх доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті.

Відділ культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради, на чолі з Тетяною Синицькою, привітав своїх колег із професійним святом.

Тетяна Валеріївна зазначила, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями. Побажала присутнім нових творчих здобутків, професійних звершень, родинного затишку, благополуччя та здоров’я.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток галузі культури, відродження народної творчості, популяризацію національних звичаїв і обрядів та з нагоди Всесвітнього дня працівників культури та майстрів народного мистецтва кращі працівники галузі культури були нагороджені почесними грамотами відділу культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради.