День художника

Дата: 11.10.2020 09:36

День художника відзначається в Україні щорічно у другу неділю жовтня згідно з указом президента (№ 1132/98) від 9 жовтня 1998р.

Вітаємо вас - талановитих майстрів пензля, шанувальників образотворчого мистецтва з професійним святом – Всеукраїнським днем художника, яке відзначається 11 жовтня – в пору золотої осені, щедрої на врожай, барви й кольори, коли сама природа розгортає своє неповторне і дивовижне художнє полотно.

Україна завжди славилася своїми художніми талантами. Сьогодні ви продовжуєте і примножуєте цей особливий дар: з білого полотна  творите високе мистецтво, ви зупиняєте мить, щоб незабаром перетворити її у вічність. Ваші картини радують відвідувачів художніх галерей як в Україні, так і в багатьох інших країнах світу, їх натхненними роботами прикрашені наші величні храми і безцінні історичні пам'ятки.

Невичерпної вам наснаги шановні майстри пензля, нових цікавих ідей, щастя, здоров’я і добра, процвітання та нових здобутків і звершень.