З Днем захисника України та Днем Українського козацтва!

Дата: 13.10.2020 09:39

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва! Ці свята відзначаються в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. Це справжнє свято мужності й самовідданості. Це ваше свято, шановні учасники АТО, ветерани Другої світової війни, військовослужбовці, воїни запасу, батьки та матері солдатів, волонтери. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав і продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Сьогодні День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ.

У цей святковий день від душі бажаємо вам добра, щастя, злагоди і благополуччя  кожній родині. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам та офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!