З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 15.10.2020 09:41

З давніх-давен восени, в третю неділю листопада, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, відзначаємо свято – День працівників сільського господарства. Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.

Відділ культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради вітає усіх працівників сільського господарства з професійним святом. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Міцного здоров’я вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!