День працівника соціальної сфери

Дата: 30.10.2020 09:50

День працівника соціальної сфери професійне свято нашої держави. Згідно з Указом Президента України від 13 квітня 1999 року № 374/99, відзначається щорічно у першу неділю листопада. В 2020 році День працівника соціальної сфери України припадає на 1 листопада.

Відділ культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради вітає усіх причетних до цього свята. Ви даруєте людям надію на краще, вчасно подаєте руку допомоги тим, хто цього потребує. Щира подяка за людяність, небайдужість, професіоналізм та подвижницьку працю всім, причетним до цієї благородної місії, хто за службовим обов’язком і велінням душі опікуються проблемами людей, які потребують допомоги та підтримки. Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!