Платниками податків Черкащини за десять місяців поточного року сплачено 209,2 млн. гривень акцизного податку

Дата: 18.11.2020 12:03

• десять місяців поточного року платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 50,4 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених підакцизних товарів.

До місцевих бюджетів платниками роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплачено 158,8 млн грн акцизного податку.

• місцеві бюджети отримали 22,7 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сплата зросла на 37,7 млн грн, або на 31,1 відсоток.

Станом на 01.11.2020 в Черкаській області зареєстровано 2578 платників акцизного податку, зокрема: 9 – виробників алкогольних напоїв, 109 платників акцизного податку з пального, 8 платників з електричної енергії та 2452 платників з роздрібної реалізації підакцизних товарів.