Платниками податків Черкащини за десять місяців 2020 року сплачено 58,2 млн гривень екологічного податку

Дата: 25.11.2020 14:38

Протягом десяти місяців 2020 року до бюджетів всіх рівнів платники Черкаської області сплатили 58,2 млн грн екологічного податку.

За інформацією в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяни Харьковської  до державного бюджету сплачено - 36,1 млн  грн, до місцевих бюджетів – 22,1 млн гривень.

Із загальної суми  надходжень найбільше перерахували до бюджетів суб'єкти господарювання міста Черкаси - 34,4 млн  грн,  Черкаського району – 4,4 млн  грн,  Канівського району  - 2,6  млн  грн, міста Сміли – 2,0 млн  гривень.

Усього на території регіону зареєстровано 1907 платників екологічного податку. Ці підприємства і установи на підставі спеціальних дозволів здійснюють викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря, у водні об'єкти або здійснюють розміщення відходів.