Заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

Дата: 20.11.2020 15:52

З нагоди вшанування громадського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, сьогодні 20 листопада на території селища відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Ця дата об’єднала дві знакові події - початок Помаранчевої революції та Революції Гідності, які мали доленосне значення для України та українців, коли громадяни з гідністю несли своє прагнення до свободи. В цей день ми віддаємо шану громадському подвигу, патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО та ООС, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення.

В цей день вшановуємо патріотизм і мужність наших співвітчизників, які стали на захист незалежності України, низько вклонімося героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.

В рамках заходу вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за мир і спокій на українській землі  Героїв Небесної Сотні, учасники АТО та ООС.

Відвідали могили наших земляків, які загинули и на Сході країни, - Олег Коваль (1973-2015 рр.), Олег Стукало (1979-2015 рр.), Тарас Проценко (1976-2018 рр.).

Присутні поклали квіти та вшанували світлу пам'ять наших героїв хвилиною мовчання.

Ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, учасників АТО, ООС та  героїв-добровольців, які прямо з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!