Стан ринку праці Лисянського району за 10 місяців 2020 року

Дата: 12.11.2020 22:18

Протягом січня-жовтня 2020 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористалась 1371 особа, що мала  статус безробітного, це на 88 осіб менше, ніж в 2019 році.

За сприяння Лисянської районної філії протягом січня-жовтня 2020 року знайшов роботу 501  безробітний, що на 18  більше ніж за відповідний період минулого року.

Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 153 безробітних громадян, на громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено 65 осіб.

Станом на 01.11.2020 року  статус безробітного має 461 особа,  що на 25 осіб  більше показника минулорічного періоду.  Допомогу по безробіттю отримують 407 безробітних. Із загальної чисельності безробітних, які перебувають на обліку в філії – 232 жінки, 141 – молодь віком до 35 років, 293 – сільські жителі.

За звітний період  до Лисянської районної філії надійшло 608 вакансій (у 2019 – 658) з яких 577 укомплектовано за  направленням служби зайнятості. Станом на 1 листопада 2020 року в районній філії  була  інформація про потребу в   21 працівнику на вільні робочі місця.