Реєстрація платників ПДВ

Дата: 30.11.2020 11:05

За повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяни Харьковської, станом на 01.11.2020 року в Реєстрі платників податку на додану вартість по Головному управлінню ДПС у Черкаській області зареєстровано 6671 суб’єкт господарювання, з них 5467 юридичних осіб (82 відсотків) та 1204 фізичні особи-підприємця (18 відсотків). За аналогічний період 2019 року в Реєстрі платників податку на додану вартість було зареєстровано 6509 суб’єктів господарювання, з них 5367 юридичних осіб та 1142 фізичні особи-підприємця.

У порівнянні до 01.11.2019 року загальна кількість зареєстрованих платників ПДВ збільшилась на 162 суб’єкти господарювання, з них збільшилась на 100 юридичних осіб та на 62 фізичні особи - підприємця.

Крім того, Тетяна Харьковська зазначила, що за 10 місяців 2020 року Головним управлінням ДПС у Черкаській області зареєстровано платниками ПДВ 633 суб’єкти господарювання, проводилась процедура перереєстрації по 55 платниках ПДВ.