Уряд відновив виплату допомоги на дітей ФОПам

Дата: 27.11.2020 12:24

Уряду ухвалив рішення рішення відновити виплату допомоги на дітей фізичним особам ? підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, на період з 1 листопада до 31 грудня 2020 року.

Постанова Кабінету Міністрів розроблена Міністерством соціальної політики з урахуванням запровадження в Україні „карантину вихідного дня” та у зв’язку з необхідністю державної підтримки фізичних осіб ? підприємців, в сім’ях яких виховуються діти, та передбачає:

– продовжити виплату допомоги на дітей особам, які її отримували у травні – серпні 2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів;

– призначити та виплатити допомогу на дітей особам, які звернуться за її призначенням із заявою та необхідними документами до 15 грудня 2020 року.