До Дня Збройних Сил України на Черкащині влаштують виставку про історію українського війська

Дата: 01.12.2020 10:38

До Дня Збройних сил України у Черкаському художньому музеї відбудеться виставка «Воїни. Історія українського війська». Відкриють її 04 грудня. Діятиме експозиція упродовж 10 днів, інформують в управлінні культури та охорони культурної спадщини ОДА.

Виставка «Воїни. Історія українського війська» – це 20 розповідей про історію військових формувань.  Експозиція дає змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими були однострої та зброя українських воїнів у різні історичні епохи. Світлини супроводжує інформація про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви. Відвідайте виставку та дізнайтесь більше про історію військових формувань на теренах України від часів Русі до сьогодення.

Організатор проєкту: Український інститут національної пам’яті.