Найближчими днями Черкащину «підморозить»

Дата: 04.12.2020 15:39

Зима у нашому регіоні має намір і надалі завойовувати позиції. Черкащина ще завтра залишиться на межі протистояння холоду та тепла. Завтра температура впродовж доби 0-2º морозу. А вже з неділі холодний сибірський антициклон стане повноправним домінантом погоди, інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Понеділок-середа будуть «морозними»: температура вночі 5-10º, вдень 0-5º. Відчуття холоду додаватиме рвучкий вітер. Орієнтовно в четвер відбудеться зміна позицій, посилиться вплив Атлантики, тому температурний фон підвищиться: вночі 1-6º морозу, вдень 2º морозу 3º тепла.

Істотних опадів та збільшення снігового покриву не очікується. Можливе значне промерзання ґрунту на полях з відсутнім сніговим покривом та поява перших льодових явищ на водних об’єктах області.

Атмосферний тиск буде підвищеним, його значення зростуть на 10-15 мм. рт. ст. з нормою на цей час, що негативно впливає на самопочуття людей. До відома, найвище значення атмосферного тиску 775 мм. рт. ст. зафіксовано у грудні 1963 р.

Із архіву черкаської погоди, найтепліше 4 грудня 13º тепла відмічалося у 1986 р., а найхолодніше 21º морозу -1998 р.