Уряд затвердив Порядок надання одноразової компенсації підприємцям, які призупинять свою діяльність через карантинні заходи

Дата: 10.12.2020 15:39

9 грудня 2020 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні затвердив Порядок надання одноразової компенсації суб’єктам господарювання. Він визначає умови та механізми надання одноразової компенсації для відшкодування витрат, понесених під час сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Завдяки затвердженому порядку держава зможе надати компенсації тим підприємствам, які будуть змушені призупинити свою діяльність через карантинні заходи, що можуть бути вжиті для стабілізації епідемічної ситуації в країні.

Для цього Кабмін затвердив Порядок формування та ведення Реєстру набувачів одноразової компенсації суб’єктам господарювання для обліку відповідних показників.

Зокрема, ці порядки визначають:

– вимоги до суб’єктів;

– процедуру подання та розгляду заяв до ДПС;

– встановлення форми подання заяви;

– обрахунок ДПС сум компенсації;

– положення щодо ненадання компенсації – наявність заборгованості зі сплати ЄСВ.

Адже Уряд та держава в цілому буде робити все можливе, щоб бізнес в Україні успішно розвивався, формувалось сприятливе бізнес-середовище, створювались нові робочі місця, оновлювались виробничі процеси, залучались інвестиції, зростала економіка і створювались можливості для розвитку України.