Затримки у виплаті заробітної плати педагогам Черкащини у грудні не буде, – Оксана Сімушіна

Дата: 11.12.2020 11:56

Понад 51 мільйон гривень видатків освітньої субвенції  перерозподілять між місцевими бюджетами, щоб не допустити виникнення заборгованості із заробітної плати педагогам в кінці 2020 року в окремих адміністративно-територіальних одиницях. Зокрема й на Черкащині.

Також Уряд розподілив резерв освітньої субвенції в сумі 4 мільйони 679,8 тисяч гривень. Загалом перерозподіл обсягу освітньої субвенції за рахунок резерву здійснюється через виявлені неточності у даних, які виникли при поданні статистичної звітності та вплинули на формульний розрахунок обсягів освітньої субвенції.

Нагадаємо, в проект Держбюджету-2021 закладено підвищення рівня оплати праці для освітян у наступному році. Зокрема, на 20% заплановано збільшення посадових окладів (ставок заробітної плати) з 1 січня 2021 року.