Платниками податків Черкащини за одинадцять місяців поточного року сплачено 230,8 млн гривень акцизного податку

Дата: 18.12.2020 08:34

??????повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Анатолія Мовчана, за одинадцять місяців поточного року платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 56,9 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених підакцизних товарів.

До місцевих бюджетів платниками роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплачено 173,9 млн грн акцизного податку.

• місцеві бюджети отримали 22,7 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сплата зросла на 38,3 млн грн, або на  28,3 відсотка.
  • на 01.12.2020 в Черкаській області зареєстровано 2572 платника акцизного податку, зокрема: 9 – виробників алкогольних напоїв, 109 платників акцизного податку з пального, 11 платників з електричної енергії та 2443 платників з роздрібної реалізації підакцизних товарів.