бюджети Черкаської області за одинадцять місяців поточного року від ліцензування отримали 27,1 млн гривень

Дата: 18.12.2020 08:36

Головним управлінням ДПС у Черкаській області за одинадцять місяців 2020 року видано 3399 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 2699 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, 1198 ліцензій на провадження господарської діяльності в сфері обігу пального, з них 483 на роздрібну торгівлю пальним та на зберігання пального, 1145 ліцензії на право зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки).

За повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Анатолія Мовчана, місцеві бюджети Черкаської області від ліцензування виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за одинадцять місяців 2020 року отримали                      24,8 млн. гривень.

Також від ліцензування виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним отримано 2,3 млн гривень.