Результати проведеної позовної роботи податкової служби Черкащини за одинадцять місяців 2020 року

Дата: 18.12.2020 08:39

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що протягом січня-листопада поточного року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1690 справ, стороною в яких виступають органи ДПС Черкаської області на суму 2436 млн гривень.

Загальну кількість справ, що перебували на розгляді, складають справи: за позовами платників податків до органів ДПС області – 1264 справ на суму 1683 млн грн; за позовами органів ДПС області – 426 справ на загальну суму 753 млн гривень.

За одинадцять місяців 2020 року розглянуто 651 справу на суму 778 млн грн. та вирішено: на користь органів ДПС – 413 справ на суму 487 млн грн, на користь платників – 238 справ на суму 291 млн гривень.

За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 178,9 млн гривень.