Дата: 22.12.2020 12:54

«Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Лисянської селищної ради «Про встановлення розміру плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та дошкільних групах навчально-виховних комплексів на території Лисянської громади» та аналізу його регуляторного впливу.

З  метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, їх об’єднань (далі – Суб’єкти) оприлюднюємо розроблений проект рішення Лисянської селищної ради «Про встановлення розміру плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та дошкільних групах навчально-виховних комплексів на території Лисянської громади» згідно з яким для Суб’єктів встановлюються розмір плати за харчування однієї дитини у закладах дошкільної освіти та дошкільних групах навчально-виховних комплексів, а саме:

• батьківська плата - 50% від вартості харчування на день;
    • кошти місцевого бюджету - 50 % -  від вартості харчування на день..

Проект зазначеного рішення розроблено відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 р. №667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних навчальних закладах».

Зауваження та пропозицій приймаються на електронну пошту Лисянської селищної ради  (lysselrada@ukr.net) та за адресою: смт Лисянка, пл. Миру 30 Лисянська селищна рада.

Проект розміщено на офіційному сайті Лисянської селищної ради (https://rada.info/upload/users_files/26424996/docs/0c2edebb3f8ba86c344737edaf4583ea.docx).