У Держгеокадастрі області триває передача землі в комунальну власність громадам

Дата: 29.12.2020 11:51

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області минулого тижня передало тридцяти трьом громадам земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 4,18 тис. гектарів.

Нині триває другий етап передачі, коли в розпорядження громад переходять ділянки, що були включені в перелік для продажу прав оренди, після проведення аукціону, а також земельні ділянки, на які надано дозволи для виготовлення проектів землеустрою, але такі проекти не подані на затвердження до 15 грудня. Тож громадяни, які розпочали розробку документації, зможуть затвердити її вже у своїх територіальних громадах. Рішення щодо цих ділянок ухвалюватимуть новообрані депутати територіальних громад.

Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що передані в комунальну власність, розміщено на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області в розділі «Передача земель громадам».

За інформацією ГУ Держгеокадастру у Черкаській області