Ринок праці Лисянського району за 11 місяців 2020 року

Дата: 14.12.2020 10:52

Протягом січня-листопада 2020 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1472 особи, які мали  статус безробітного, це на 12 осіб менше, ніж за 11 місяців  2019 року.

За сприяння Лисянської районної філії протягом січня-листопада 2020 року знайшли роботу 543  безробітних, що на 5 осіб більше ніж за відповідний період минулого року.

В зв’язку з карантинними обмеженнями суттєво зменшились заходи з активних форм сприяння зайнятості. Зокрема, професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 153 безробітних громадян, це на 48 осіб менше ніж у 2019 році. На громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено 65 осіб, що на 99 осіб менше ніж у минулому році.

Станом на 01.12.2020 року  мали статус безробітного 473 особи,  що на 2 особи  менше минулорічного періоду.  Допомогу по безробіттю отримували 423 безробітних. Із загальної чисельності безробітних, які перебувають на обліку в філії249 жінок, 143 – молодь віком до 35 років, 167 – сільські жителі.

За звітний період  до Лисянської районної філії надійшло 634 вакансії (у 2019 734) з яких 622 укомплектовано за  направленням служби зайнятості.