Платниками податків Черкащини за одинадцять місяців 2020 року сплачено 164,9 млн гривень рентної плати

Дата: 29.12.2020 15:49

Як повідомивв.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Анатолій Мовчан,платниками податків Черкащини протягом одинадцяти місяців 2020 року до бюджетів всіх рівнів Черкаської області сплачено  164,9млн грн рентної плати за користування природними ресурсами.

Зокрема, до державного бюджету за одинадцять місяців поточного року сплачено 82,4 млн грн рентної плати. Найбільшу частку у надходженнях від рентної плати до державного бюджету складає рентна плата за спеціальне використання води – 33,9 млн гривень (41,1 відсотка).

Також, до державного бюджету сплачено 33,0 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 14,7 млн грн рентної плати за користування надрами та 0,8 млн грн рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України.

В свою чергу, до місцевих бюджетів впродовж січня – листопада 2020 року сплачено 82,5 млн грн рентної плати, у тому числі: 47,7 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 27,7 млн грн рентної плати за спеціальне використання води; 7,0 млн грн рентної плати за користування надрами.