Дата: 29.12.2020 09:38

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Лисянська селищна об’єднана територіальна громада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Лисянська дитяча музична школа» :

Директор Лисянської музичної школи

Вимоги до кандидатів: громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста або вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою та досконале знання комп’ютерної техніки, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, стаж роботи на керівних посадах - не менше 5 років, а також організаторські здібності, фізщичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню посадових обов'язків.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті селищної ради.

Приймання документів здійснюється за адресою: 19301, смт Лисянка, пл. Миру, 30, приймальня.

Телефон для довідок: 6-24-69, 6-21-90, 6-22-43.

29.12.2020

Вимоги до кандидатів на вакантну посаду

Порядок проведення конкурсного відбору на посаду керівника

Інформація про матеріальну базу, умови праці та фінансовий звіт комунального закладу «Лисянська ДМШ», на посаду керівника якого проводиться конкурс